Muretsemisest ja stressist
Räägime murest ja muretsemisest, stressist ja läbipõlemisemisest.
Räägime murest ja muretsemisest, stressist ja läbipõlemisemisest.
Olen Eve Keerus-Jusupov ja põlesin aastal 2018 läbi. Miks? Sellele ei osanud tükk aega vastata, kuna tegelesin ju vaid sellega, mis mulle meeldis.
Läbipõlemisest taastumise ajal sain teadlikumaks, et minus on justkui kaks poolt – üks selline arukas tüüp ja teine äärmiselt emotsionaalne ja irratsionaalne pool. Kumb sinul domineerib?
Kas sina kontrollid oma mõtteid? Või kontrollivad mõtted sind? Sinu mõtte jõud määrab sinu elukvaliteedi. Õpi märkama oma mõtteid.
Olen korduvalt mõelnud - kas oleks õigem keskenduda X aega ühele tegevusele või on mõistlikum iga päev teha natuke mitmeid olulisi tegevusi? Millele keskenduda ja kuidas hoida fookust?
Vaata ringi ühistranspordis, tänavapildis, ootealadel, kohvikutes-restoranides ja näed, et enamik inimesi on ninapidi telefonis. Nutisõltuvusest on saanud meie uus reaalsus. Kas sellest on võimalik vabaneda?
Harjumused on kahe teraga mõõk. Need võivad toimida sinu poolt või sinu vastu. Selles postituses avaldan sulle, kuidas harjumuse jõud panna enda kasuks tööle.
Missugune on su iseloom? Kas oled ekstravert või introvert? Kergesti ärrituv või tujukas? Kas sinus on iseloomujooni, mida sa muudaksid, kui saaksid? Loe kuidas 4 sammuga muuta ennast paremaks.
Sa küsid, et kuidas olla terve ja saada paremat enestunnet? Sinu keha ja meel vajavad vaid 3 asja ja need on liikumine, uni ja toitumine. Loe täpsemalt, milliseid soovitusi jagab sulle Kaili.
Muutused tekitavad peaaegu alati stressi. Muutus sunnitakse sageli sulle peale välisest keskkonnast. Mis muutused ootavad meid veel ees 21. sajandil?